5.rész
Nagyon jól sikerült a szívatás!!Szóval ott sminkeltek, a tükör előtt, én meg nagyon bevízesztem a kezem,és felétartottam a szemhéjfestéküknek.Mag pedig úgy tett mintha véletlenül leverte a volna a szemhéjfestéket,ráadásul úgy,hogy a földön volt a festék része.Erre olyan sikoly tört ki a lány wc-be,hogy nem lehet szavakkal kimondtani.De az édes kis libák kimentek,és azonnal beköptek Mrs.Demmernek.Mondta,hogy most megússzuk,de legközelebb fegyelmi.Szóval valami gyengébb szívatás kell legközelebbre.Ma később megyek haza Maggieghez haza,mert még a nagyitől el kell búcsúznom.Ezért suli után egyből rohantam a buszmegállóhoz,majd amikor leszálltam,vettem neki egy csokor virágot meg egy bombon.
-Hiányozni fogsz kicsim!-mondta a mama
-Te is,de majd mindig felhívlak,meg majd eljövök!
-Vigyázz magadra!
Úgy 5 óra magasságában lehettem Maggieknél,ahol már megint "szomszédtalálkozó" volt.Csak azt dumálták,hogy a jobb szomszédnál eltűnt valami.Felmentem a szobába és összeraktam a cuccom.
-Hát,gyorsan elment ez a pár nap-sóhajtott Maggie
De nem vagyok szomorú,mert tudom,hogy tartod velem majd a kapcsolatot
-Aha!
-Amúgy ma apu főz vacsit!Ezért hoztam egy kis sült krumplit neked a sarki étteremből
-Miért?Mert annyira rosszul főz?
-Nem,csak annyira keveset!
-Köszi!-amúgy is megkívántam
Amúgy nem baj,hogy nem voltunk a Juiceban?
-Nem,de még most is lemehetünk
-Oké,hozom a kabimat!
Én ittam egy jó csokis shaket,Maggie pedig egy epreset.Dumáltunk az emlékekról meg minden.Otthon megírtuk a házit,aztán kicsit Activityztünk.
-Amúgy anyuék holnapra kikértek a suliból.Reggel 11-kor indulunk.
-Anyukádék mondták,anyuék aznap engem is kivettek,mert amúgy is orvoshoz megyek
Ez volt az a péntek amit életemben először nem vártam.Másnap 11-kor egyikünk sem volt szomorú,ez így volt jó.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése