2.rész
Maggie szülei,Mr. és Mrs.Dorween felajánlották,hogy segítetenek összepakolni.Hát nem tagadom,anyuék nagyon örültek mikor ezt mondta nekik Mag anyukája.Apu és Mag apukája,Drew levitték a nagyobb holmikat,mint a szekrény és az én ágyam.Maggie és én pedig "összecsomagoltuk" az én szobámat.Anyu és Rachel(Mag anyukája) a konyhát "rakták dobozokba".
-Hiányozni fogtok!-mondta Rachel
-Jaj,ne is mond,ti is,meg lányok is egymásnak
Mivel apu úgy döntött,hogy "részletekben" fogunk átköltözni,ezért szerda reggelre hívta költöztetőket.Szívesen megnéztem volna és is a házat csak sajnos iskola volt.
-Te,Lisett-mondta Rachel
Most Skylar egy matracon aludna itthon ugye?
-Igen-válaszolt anyu
-Hát mi lenne,hogy ha az elkövetkezendő 5 napban Skylar nálunk aludna?
Szerintem amúgy is még egy kis időt hadd töltsön el Maggieval.
-Nagyon rendes vagy Rachel,de ezt biztos tudjátok vállalni?
-Igen,így szeretném nektek meghálálni az utóbbi 3 évet
Mivel egyszer Maggiéknél csőtörés volt,és hozzánk jöttek 1 hétre lakni.
-Hát jó-felelt anyu
Amúgy is még van egy-két ruhája amit nem csomagolt el,meg még van törölköző meg egyebek
-Akkor megegyeztünk!-mosolyodott el Mrs.Dorween
Mikor elmondta anyu nekem a hírt,hát nagyon boldog voltam!Úgy örültem,hogy még szórakozhatok egy jót a legeslegjobb barátnőmmel!Miután ők haza mentek,én elrakaodtam a ruháimat amit viszek a hozzájuk.Mrs.Dorween külön kérte,hogy csak azt vigyek,mert ő tud adni.Délután anyuék ki is vittek hozzájuk.Után elmentünk a parkba,csak sajnos 5-re vissza kellett jöjjünk,mert még ránk várt a házi feladat
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése