11.rész
-Aztán mit csináltál lyukasórában?-kérdezett tovább anya
-Hát,megkértek,hogy Hollyval meg Sybilel kísérjünk haza egy beteg lányt,azt hiszem Evelynnek hívták
-Ez szép tőled!
-De anya,ez most nem lényges!Inkább az,hogy téged felvettek e abba a cukrászdába?
-Ó,kicsim!Kösz,hogy gondoltál erre!És képzeld felvettek!De majd csak a jövőhéten kezdek
-Ez szuper!
-Kicsim jól vagy?Olyan sápadt az arcod!
-Ó tényleg?!Sybil is mondta,nem hittem,hogy ennyire
-Hát ha rosszul vagy mindenképpen szólj!
-Jó!De most felmegyek megírom a leckém!
-Renben.Apád azt mondta,hogy félt hatra jön,ezért 6-kor vacsi!
-Oké
Mikor felértem a szobámba belenézetem a tükrömbe.És tényleg nagyon fehér voltam.Bár nekem alapból nem olyan barnás a bőrem,most én is megijedtem mi bajom van.Neki estem a biosz leckének.Aztán elkezdtem szédülni,ezért belefeküdtem az ágyamba.Aztán lementem anyának szólni,hogy eléggé rosszul vagyok.Mondta,hogy ha van kedvem és jobban vagyok akkor lejöhetek enni,de ha nem,akkor felhozza a kaját.Mikor felmentem lefeküdtem és valószínű aludtam 1-2 órát,mert mire megébredtem már hármonegyed hat volt.Szóltam anyunak,hogy nem megyek le enni,ezért felhozott nekem egy kis főtt krumplit meg száraz húst.Aztán letusoltam majd mikor visszamentem a szobámba olyan hullafáradt voltam,hogy úgy elaludtam,mint annak a rendje.
Reggel mikor felébredtem 7.55 volt.Kétségbeesetten futottam le,de ekkor láttam,hogy anya és apa a kanapén ült holt nyugodtan.
-Elfogok késni!-kiabálatam
-Édesem!Apád ma telefonált az iskolába,hogy ma nem mész,mert beteg vagy-mondta anya
-Húú-mondta megnyugodva
-Ha én nem is,apu te miért nem vagy még munkában?
-Ma 9-re megyek-válaszolt apa
De ha akarod elmegyek!
-Ne,ne!
-Feküdj még vissza!-mondta anya
És én felballagtam a szobámba.Nem aludtam el megint,mert már nem voltam álmos,hanem csak feküdtem,de olyan jól elvoltam így,hogy észre sem vettem,hogy már fél tíz van.Lementem ettem egy pirítost reggelire.
-Reggel megnéztem a neten,hogy hol van itt az orvosi rendelő,és,hogy kihez tartozunk körzetileg-mondta anya
Bizonyos Dr.Sarah Lewing
-Aha,és ma rendel?
-Igen.Felhívtam,mondta,hogy 10-től van rendelés és mondtam neki,hogy 10.40-re odaviszlek
-Oké,akkor felöltözöm
Miután felöltöztem kinéztem az ablakomon,ami pont a parkra nézett,és láttam,hogy Bes és Justin ott ülnek egy padon
-Szóval lógnak-mondtam
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése