2013. május 3., péntek

                                                                     1. rész
Ma reggel 6-kor megint szólt az ébresztőm.Persze nagyon nehezen keltem.Lementem reggelizni.De visszafordultam a köntösömért,mert kicsit hűvös volt.
-Szia anyu!-köszöntem
-Szia kicsim! Jól aludtál?
-Aha
-Te kicsim,hánykor érsz ma haza?Mert apáddal meg akarunk veled valamit beszélni
-Hát úgy félhárom felé.Az jó?
-Igen,apád úgy is csak,5-6 óra fele ér haza

Mit kérsz?
-Csak müzlit
Ekkor léptem és kivettem a konyhaszekrényből a müzlit meg a müzlis tálat.Persze szokásomhoz hívemón mellé öntöttem.A tejet is meg a müzlit is.
-Na én megyek öltzöni!-mondtam én
-Jó!
Mikor felöltöztem elbúcsúztam anyutól és mentem is.Biciklivel járok suliba.Mikor lelakatoltam a biciklimet,odajött a tárolóhoz a legjobb barátnőm Maggie.
-Ma elmegyünk a Juiceba?-kérdezte Mag
-Nem lehet, anyuék valamiről akarnak velem beszélni.
-Azt nem mondták miről?
-Nem.
Milyen órád lesz?
-Irodalom,és doga lesz
-Ó,sajnállak,nekem ének lesz és ki tudja mit csinálunk
-Akkor menjünk!
Ebéd után egyből indultam haza.Apa előbb otthon volt,mert a főnöke elengedte.
-Na és,miről akartatok beszélni?-kérdeztem én
-Édesem nézd,anyáddal úgy döntöttünk,hogy elköltözünk Chicagoból-mondta eléggé komolyan apu
-De hát mi lesz a sulival,és Maggel?!
-Szívem,azt itt kell hagynod-mondta anyu
-De mégis hova mennénk?
-Seattleba-válaszolta apu
A főnököm áthelyezett
-De..De...én nem megyek el innét!
Nem és nem!
Csak ha minden hónapban legalább egyszer meglátogathatom Maggiet!
Anyuék beleegyeztek.
-És pontosan mikor mennénk?
-Októbertől már ott laknánk-mondta anya
De kicsim,mégcsak szeptember 25 van! És csak 30-án indulunk
Ezek után átmentem Maghez.Maggie elég szomorú lett a hír hallatán
-De ez biztos?-kérdezte
-Sajnos igen
-De akkor vidd magaddal a nyakláncot!
Mivel nekünk van ilyen "Best Friend" nyakláncunk.
-Ígérem magammal viszem,és hordom is!
De fel a fejjel! Csak hónap végén indulunk,addig még egy csomó közös élményünk lesz.
És mondta anyuéknak,hogy minden hónapban egyszer hazajövök és akkor bulizunk egy jót!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése