-Hát akkor már értem miért volt olyan fura!-mondta magamban
De úgy megszédültem,hogy le kellett ülnöm az ágyra.Ekkor rápillantottam az órámra és már 10 óra volt.Lementem a földszintre anyuhoz és mondta ha gondolom kimehetek a parkba egy kicsit levegőzni.Ebbe beleegyeztem,mert egyrészt azért,mert tényleg kiakartam menni sétálni,másrészt meg azért,mert szívesen kémkedtem volna Bes és Justin után. Kimentem és még mindig ott voltak.Justin valamiről olyasmiről beszélt,hogy el kell menniük csütörtökön a Ceesly nevű élelmiszerbolt melletti lakótelephez,valami Rosey nevű haverjához.Hát ezen nagy gondolkodóba esetem,mert azt sem tudom,hogy hol van a Ceesly,meg azt sem tudom ki az a Rosey.
-Justin!Justin!Menjünk,mert elkésünk a suliból!
-Hát onnét már igazán elkéstetek-jegyeztem meg magamban
Aztán leléceltek.Hát őszintén szólva nagyon kiakadtam ezen.Két tinédzser aki lóg a suliból,valamit tervez egy Rosey nevű lánnyal és ezt nagyon szánalmas módon próbálják leplezni.Sétálgattam és közben ez kattogott a fejemben.Ahogy mentem észre sem vettem,hogy majdnem nekimentem egy táblának.A táblára ez volt írva:"Corvin Park"
-Aha!Hogy így hívják a parkot!-mondtam magamnak
De ránéztem az órámra és már 10:35 volt.Hazafelé vettem az irányt és ekkor megláttam Mrs.Reed macskáját.Követett engem hazáig majdbeugrott Reed-ék kerítésén.
-Gyere Ski,indulunk!-mondta anya
-Jó!
Anya odadta a kocsikulcsot,hogy menjek ki és nyissam ki a akocsiját,mert ő még elmegy vécére.Anya is kijött és elindultunk.Anya és apa már nagyjából felderítették a várost,és ki is igazodnak.Én viszont nem.Szóval,odaértünk a rendelőhöz,ami egy nagy hosszú utca közepén van.Beültünk a váróba,ahol odajött hozzánk az asszisztensnő,Judy.
-Mi a neve a lánynak?-kérdezte nő
-Skylar O'Connor-válaszolt anyu
-És hol született?-kérdezte Judy sietősen
-Chicagoban-mondtam anyu helyett én
-Aha!Szóval chicagoiak!-mondta undokan az asszisztens
Két beteg bement előttünk aztán jöttem én.A doktornő,Sarah magázódott velem és ugyanakkor tegezett is.Utálom az ilyen felnőtteket!

