2013. május 14., kedd

                                                                9.rész
Reggel pontban 7.15-kor keltett anyu.Ilyen gyorsan még életemben nem keltem ki az ágyból.Reggelire müzlit ettem.Aztán felvettem az új pólóm meg egy farmert arrra egy pulcsit meg az egyik vékonyabb kabátomat,mert a farmerdzsekit nem akartam.Anyával elindultam a parkon keresztül a suliba.Anyu azért jött,mert néhány paírt alá kellett írnia.Ahogy mentünk mondta,hogy ma megy állásinterjúra egy cukrászdába.Mikor odaértünk egyből az igazgatóhoz mentünk.Akit Mr.John Druwas-nak hívnak.Egy kicsit bunkón anyutól ilyeneket kérdezgetett:
-Mi a leánykori neve?
-Lisett Johson
-És a férjezett?
-Lisett O'Connor
-A gyerek teljes neve mi?
-Skylar O'Connor-de erre már a választ én adtam

-Itt kell aláírni-aztán anyu kezébe vágott egy tollat

Azután odajött a sokkal barátságosabb osztályfőnököm aki váltott velünk egypár szót.Nagyon szimpi volt a neve Miss Ariana Jarott.A haja barna volt a szeme kék.Ahogy elnéztem nem lehetett több 22 évesnél.Visszament a tanáriba egy frissen kinyomtatott papírért.

-Itt van az osztálynévsor meg a tanáraid neve.Leírom nektek az összes nevet.
A lányok:(Én nem sorrendben írom őket)              A Fiúk:

1.Linda Zolaar                                                        Oliver Pay

2.Tiffany Wertal                                                    Lewis Walon

3.Zoe Morymall                                                   Jack Suliwan

4.Dina Larson                                                       David Loon

5.Holly Jobbson                                                  Harry Darleeng
6.Sybil Ferly                                                       Maximilian Yerc
7.Bes Ronton                                                       Zayn Lugatoo
8.Hanna Miwon                                                Adam Hitts
9.Erica Smith                                                     Aron Sebeets
10.Leah Meyfild                                                Ted Willson
11.Jade Tompson                                              William Redweeg

12.Lisa Davidson                                                    Justin Breewa
A tanárok:
Donna Andrews      fizika,matek
James Lavynus         biológia
Tina Logus               kémia
Ariana Jarott         osztályfőnök,háztartástan,dráma
Donovan Reanolds         informatika
Jason Blue                 töri,földrajz
Sandra Blue                       tesi
Bobb Car                         tesi
Belinda                            Greecy
Aztán bekísért a terembe ahol bemutatott a többieknek
-Gyerekek!
Ő itt az új osztálytársatok Skylar O'Connor Chicagoból-szólt Miss Jarott

-Sziasztok!
-Na nézd már ott az új csaj-szólt egy fiú akiről kiderült,hogy Adam
-Gyerekek!
Üljetek le Miss Andrews mindjárt megérkezik-mondta Miss Jarott
-Nézd,ott egy hely Bes mellett! Foglalj helyet!
-Köszönöm!
Elfelejtettem mondani,hogy amikor beléptem az osztályba olyan erős parfüm szag volt,hogy el sem lehet azt mondani.Hamar kiderült,hogy kik a plázacicák.Lisa,Bes és Tiffany.
-Na és új csaj milyen ott Chichagoba?-kérdezte Lisa

-Jóó.....-válaszoltam 
Aztán bejött Miss Andrews
-Jó reggelt gyerekek!-mondta
-Jó reggelt Miss Andrews!-válaszolt az osztály unottan

Elkezdtük a matekot.Nagyon unalmas volt valamit a négyzetgyökökről tanultunk.Aztán jött a biosz és az állatokról tanult ami érdekelt.Aztán szünetben odajött hozzám Tiffanny aki történetesen a "szekrény szomszédom" lett.

-Ha azt hiszed menő lehetsz akkor felejts el-mondta Tiffany
-Miért te itt az vagy?
-Te ugye hülyülsz?! Itt mindenki szerint menő vagyok a barátnőimmel együtt Lisaval és Bessel
-Kussolj el!Különben is tesi lesz és jól tudod,hogy még át kell öltöznünk

-Tévedsz!Lehet,hogy neked átkell de nekem nem.Ugyanis felmentésem van
Aztán gyorsan elhúztam.Olyan gyorsan futottam,mivel eltévedtem és már késésben volt,hogy belementem Sybilbe.
-Bocsi! Nem dirket volt csak annyira siettem,hogy...
-Semmi baj!Amúgy én Sybil vagyok,Sybil Ferly
Lehet nem vettél észre én vagyok a csaj az utolsó padban
-De észre vettelek!

-Látom összeütköztél a plázacicákkal
-Hát jól kifogtam őket,Tiffanyival egymás melllett van a szekrényünk,Bes meg a padtársam
És még barátaim sincsenek
-Én szívesem leszek a barátod-mondta Sybil
-Az én barátnőm Holly
-Őt láttam,kedvesnek tűnik
-Majd később dumálunk,de most menjünk,mert te még nem ismered a tesitanárokat
Gyorsan átöltöztem aztán kiderült,hogy ott az a tempó túl lassú
-Miss.....Miss-kezdte el Mr.Car

-O'Connor!-vágtam rá
-Legyen szíves legközelebb gyorsabb lenni!
-Úgy lesz tanár úr!
Tesi egész jó volt,távol ugrás volt és én 3m 70-et ugrottam.A rajz óra meg......Valami brutál volt.A tanár 20 percet (20 percet!!!!!) magyarázott arról,hogy mitől más a B-s ceruza,mint a HB-s fajtájú.Utána valami ember félet kellett alkotni de én egész órán csak firkálgattam.

A lyukasóra következett.Olyankor minden diák a színjátszó szakkör és a dráma óra termében van ahol vannak fotelek kanapék.És ott beszélgetnek esznek.Én is leültem aztán odajött hozzám Sybil meg Holly.Beszélgetni kezdünk de úgy 10 perc múlva bejött egy tanár és közvetlenül odajött hozzánk hármunkhoz.

-Lányok!-szólt a tanár
Valaki hazakísérné Evelynt,mert nagyon rosszul van,itt laknak az iskola mellett.
-Persze,persze-mondta Holly

Ugye nem baj Skylar?
-Nem,nem nem az menjünk
Evelyn nagymamája engedett be minket.Aztán mondta,hogy maradjunk ott náluk egy kicsit,mert csinálni szeretne nekünk egy szendvicset.Megköszöntük majd mire észbe kaptunk már menni kellett,mert következett az irodalom.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése