2013. május 10., péntek

                                                               6.rész
Mikor beszálltam az autóba anyuék az új sulimról beszélgettek.Aztán jött egy SMS-em Maggietől:

Maggie:Élvezed az utat?

Skylar:Hát....egy cseppet uncsi.Te most a fogászaton vagy?
M:Aha:(Olyan sok ember van itt,még száz év mire sorra kerülök.....
S:Tudod Mag,a normális emberek nem várják,hogy sorra kerüljenek
M:Ezért nem leszek én soha normális...:D
S:Amúgy ezután még vissza mész a suliba,vagy anyukád egész napra kivett?
M:Nem pont vissza érek matekra.Sajnos!
S:Ó,de nézd a jó oldalát!
M:De hát ennek mi a jó oldala?!
S:Igaz is!Amúgy mi is a bajod?
M:Nem tudom,már csütörtök óta fáj valamiért a fogam...:(
S:Sajnállak!
M:Skylar,nem tudom tudsz e róla,de otthagytad a karkötőd
S:Tudom,direkt!Neked!Hord!:P
M:Na végre!Szólítanak!Majd hívj oké?

S:Oké!Szióka!

Utána elkezdtem zenéthallgatni.Aztán anyu mondta apunak,hogy ő éhes nem tudja-e,hogy a közelben van-e étterem.Aztán apu azt felelte,hogy ő nem tudja.Aztán úgy 2 km-mel később megláttunk egy Mekit.Én azonnal kiabáltam,hogy álljunk meg.Ettem egy jó nagy csirkeburgert,meg egy Fantát ittam,aztán "desszertnek" meg egy áfonyás muffint.Elindultunk.

-A következő lehetőségnél fordulj balra!-szólt a GPS

-Már csak 7 km!-szólt apu
Aztán megérkeztünk.Úgy 6 óra körül lehetett.
-Hát itt vagyunk!-mondta apu
-E...Ez a mi házunk?!
-Igen szívecském!
Bementünk,és a bútoraink már teljesen ki voltak rakva,csak azok a cuccok nem amiket én Maghez vittem.
-Hát ez gyönyörű!-ámélkodtam
Anyu első útja a konyhába vezetett.Azért volt már kipakolva,mert mikor én Maggieknél "nyaraltam" anyuék már kipakoltak.Itt volt emeletünk,az én szobám is ott volt.Kétszer akkor volt,mint az előző!Felmentem és kicuccoltam a bőröndömből.Úgy 2 óra alatt végeztem.

-Anya,apa!Nem bánnátok,ha felhívnám Maggiet,hogy megérkeztem?
-Nem kicsim!Hívd csak nyugodtan!-mondta anya
-Szia Maggie! Megérkeztünk!
-Jaj szia Skylar!Már alig vártam,hogy hívj!
-Mi van a fogaddal?
-Azt mondták,hogy csak begyulladt egy kicsit az ínyem,de mondta a doktornő,hogy ez hamar elmúlik.És adott is egy ilyenre való speckó fogkrémet.
-Húú,most megnyugtattál!
Na és miújság a suliban?
-Hát nem sok,mindenki hiányolt

-Ó,tényleg?Még Amber is?
-Hát azt nem tudom de már új sminkészletük van,benne új szemhéjfestékkel
-És most,hogy nem vagyok kivel fogsz lógni?
-Nem tudom..Ma Valerivel lógtam,valószínű vele

-Akkor ő lett a "pót" én?
-Jaj,menj már!Téged senki nem pótolhat!
-Pedig már kicsit féltem!
-Ne már!
-Anyuék itt előre kipakoltak míg én nálatok voltam!Szóval szinte semmi dolgom nem volt csak a szobám!

-Az csúcs!Figyu Ski,nekem mennem kell már megint Remondék!

-Na ne,már megint a gép!-mondtam nevetve
-Az!
-De nekem is mennem kell,mert még felhívom a nagyimat!Szia!

-Szia!
Miután felhívtam a mamát anyu csinált vacsira egy kis virslit.Nagyon jól esett.Megmondom őszintén már alig várom a hétfői tanítást.Nem tudom mi lett velem,egyszer csak nem várok a pénteket,de a hétfőt igen.....

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése