2013. július 22., hétfő

                                                                  16.rész
A telefon beszélgetés után elmosogattam magam után aztán felmentem a szobámba leckét írni.Nem sokáig tartott,mert fizikára gyorsan megtanultam az anyagot.3-kor végeztem is a tanulással,bár szerintem még sok is volt az az idő amennyit a fizikának szenteltem.Utána bekapcsoltam a laptopomat és felmetem a Twitterre megnézni,hogy írt ki valaki valami fontosat-e.Csak Maggie írt egy Tweet-et nekem,hogy hiányzom neki,meg ebben is leírta azt Kylie nevű tolvaj csajt.Aztán elkezdtem szörfölni,e-mailokat írtam az ismerőseimnek és amint beléptem az e-mailjeimet láttam,hogy gépfüggő nagynénéném(nem mintha én nem lennék gépkocka)írt öt e-mailt.Igen,Mandy nénikém eléggé érdeklődik irántam bár az e-mailokban folyton csak a suliről kérdez.Négy óra után kikapcsoltam a gépemet és lementen tv-t nézni.A K,mint Kardashiant néztem meg ment valami beverly hillsi valóságshow.Elrettentő,hogy valaki is jelentkezek ilyen műsorokban.Anyu szerint ezek már nem tudják értelmesen élni az életet.Gyorsan 5 óra lett és hazaért anyu.
-Szia kicsim!-köszönt anyu
-Helló anyu!Mi a szitu a munkahelyeden
-Semmi,ma nagy forgalom volt,de szerencsére holnap délelőttös leszek
-Aha,az szuper.Anyu,véletlenül nem kéne bevásárolni?Mert én most szívesen elmennék
-Hát kicsim,kéne egy kis tejet venni meg valami nassolni valót magadnak
-Oké!Majd úgy háromnegyed hat fele elmegyek,mert most még tudod tanulnom kell
-Rendben,kicsim,akkor ezt megbeszéltük
Felmentem a szobámba és írtam egy SMS-t Maggienek
Maggie!Elmegyek a Ceeslyhez,majd visszafele úton felhívlak és elmondom mi volt.
                                                                                         Skylar
Háromnegyed hat lett és én elindultam a Ceeslyhez.Az úton egy zebrán meg egy parkolón kellett átmenni.Mikor odaértem láttam Best és a kezében ahogy sejtettem egy lemezt,aztán ott volt Justin is akinek a kezében nem volt semmi.Aztán jött egy vöröses-szőkés hajú lány aki gyanítom,hogy Rosey lehetett.
-Na,meghoztátok a cuccot?-kérdezte a csaj
-Aha itt van-és ezzel Bes átadta neki a CD-t
-Én most megyek!-mondta Rosey és elhúzott
Utána Bes és Justin arra tartott amerre én álltam,úgyhogy gyorsan beszaladtam a boltba.Megvettem ami kellett és utána mielőtt kimentem volna körülnéztem,hogy esetleg,ha még ott van a "banda" nehogy meglássanak.De nem volt ott.De nekem ez az egész Ceesly környéke gyanús...Úgy kell elképzelni,hogy van egy bolt,mellette egy kis út ami gondolom egy utcába vezet be,és ott vannak árusok néha.És ha tovább megyünk ott van máris 1 panelház.Szóval ez a környék elég sötét meg gyanús is.Hazafelé felhívtam Maggiet és elmondtam neki a sztorit.

2013. július 21., vasárnap

                                                                       15.rész
Futottunk ezerrel az infó terem felé,bár már így is úgy is 10 percet késtünk.
-Miss Jobbson,Miss Ferly,Miss O'Cononor!Maguk meg hol a csudában késtek?-kérdezte a tanár
-Elnézést, mi csak eldumáltuk az időt-próbált menteni minket Holly
-Üljenek le!És azt mondanom sem kell,hogy pénteken büntetésben lesznek
Sybil és Holly a helyére futott majd Holly meglátta,hogy én még mindig ott állok,visszajött hozzám és a csuklómnál fogva egy üres helyre cibált.Órán a vírusirtással foglalkoztunk asszem,mert nem figyeltem,folyton csak Besen,Justinon és azon a netkalóz pasason járt az eszem.Óra után lyukas óra volt,mert ugye az infó van előbb és utána a lyukas.Rátértem újra a netkalóz pasas meg a Bes témára.
-Ne is foglalkozz velük,biztos valami baromság....-mondta Sybil
-Na jó,de...-mondtam
Láttam,hogy a csajokat különösebben nem izgatja a téma,ezért elhatároztam,hogy Besról meg a többiről csak Maggievel beszélek.Lyukas órában egy üres lapra firgálgattam,majd mikor vége lett gyorsan beletömte a táskámba a papírt.Nem kellett sehova menni,mivel mindenki a drámateremben tölti a lyukasóráját.A dráma óra nagyon érdekes volt!Egész végig valami béna szituációs játékot játszottunk,majd Ms.Jarott elkezdte mesélni a színház történetét.Mondanom sem kell,hogy mindenki unta,kivéve Hannah Smith-et,mert őt valamiért nagyon lekötötte.Irodalmom órán meg csak megbeszéltük,hogy mi lesz a kötelező olvasmány(mondjuk nem tudom erről miért október 5-én kell beszélni,de mindegy)Aztán háztartástanon megtanultunk palacsintát sütni.Kémián meg a tanár,Miss Logus egy kiselőadást tartott arról,hogy mit kell tenni ha tűz van...Utána haza indultam.A parkban leültem egy kicsit,mert éppen akkor jutott eszembe,hogy ma van a találkozó a Ceesly-nél.Elővettem egy Seattle térképet a táskámból(gőzöm sincs,hogy miért hordom magamnál.Megkerestem rajta a Ceesly.Nem messze tőlünk,úgy 1 utcányira.Mikor visszatettem a térképet meg akartam nézni a mobilomon,hogy mennyi az idő.Mikor bekapcsoltam,láttam,hogy jött egy új üzenet nem is olyan rég anyutól.
Előbb kell kezdenem az új munkahelyemen.Ma délutános vagyok.Az ebéd a hűtőben(sonkás tészta) csak meg kell melegíteni a mikróban.Délután 5-kor érek haza.
Puszi:Anya
Én erre simán válaszolt egy "okét".Mikor a házunkhoz értem ki akartam nyitni az ajtót,de nem sikerült,mert véletlenül a sulis szekrénykulcsommal akartam kinyitni.Gondoltam majd rakok rá egy kulcstartót.Miután megmelegítettem a kajámat megszólalt a vezetékestelefon.
-Halló!-szóltam bele a telefonba
-Halló,Maggie vagyok!
-Ó,szia Mag!
-Helló Skylar!Hogy vagy?
-Köszi jól,ma már voltam suliban és megtudtam milyen okból akar Bes,Justin és az a Rosey a Ceeslynél
-Na,mit?
-Azt,hogy állítólag van egy pasas aki valami CD-ket akart megnézni a suliba meg kibérelni az infótermet,de nem engedték és gyerekeket küld a CD-kért és kalóz tartalmat tesz a CD-re
-Mi??Egy netkalóz csávó?
-Ja..És amúgy most nem tesiztél
-Tényleg,nem is volt tesi!Infó volt helyette..Ahonnét elkéstünk
-Ú...És most büntiben leszel?
-Ja,pénteken
-És elmész ahhoz a Ceeslyhez?
-Igen
-De,Skylar!!!Agyon verhetnek vagy bármi
-Ó,nyugi Mag!Majd úgy teszek mintha vásárló lennék
-De vigyázz tényleg!
-Oké
-Amúgy mikor taliznak?
-6-kor,asszem Maggie
-Aha
-És mi van a suliban?
-Semmi,jött egy új csaj,valami Kylie Laweent
-És kedves?
-Nem mondhatni....
-Mert?
-Mert ma láttam,hogy fel akarja törni a szekrényemet,meg tesin el akarta venni a nyakláncom
-Jesszus!Egy tolvaj...
-Ja,az
-Vigyázz vele,Mag!
-Oké,de most mennem kell!Szia!
-Csáó!

2013. július 15., hétfő

                                                       14.rész
Szerda reggel tök átlagos volt.Reggeli után miközben a suliba indultam megfordult a fejemben,hogy felhívom Maggiet,hogy kicsit dumcsizzak vele az út alatt.De aztán nem.Mikor beértem az osztály Sybil felugrott és odaszaladt hozzám.
-Hallotad?
-Mit?
-Hát azt,hogy Tifanny és Lewis összejöttek
-Hát az jó,Sybil,de óra után légyszi Holly gyertek oda a drámateremhez,valamit kérdezni akarok.Órán ahogy elnéztem Sybilnek csak azon járt az agya,hogy mit akarok neki mondani.
-Mikor kicsöngettek Sybil rohant a dráma teremhez Hollyval együtt.Leültünk az egyik kényelmes fotelbe.
-Na mit akartál Skylar?-kérdezte Sybil
-Figyu,csajok,tegnap láttam Best és Justin a parkban
-És?-kérdezte Holly
-És suliidőben...Kilenc óra volt
-Tényleg,nem voltak itt-emlékezett vissza Holly
-És tudjátok hol van a Ceesly?
-Igen,az 5. sugárút végén,ahol laktok.De miért?
-Csak úgy...Azt modnták,hogy valami Rosey nevű csaj ad nekik valami cuccot a Ceeslynél,szerintem valakinek dolgoznak
Holly és Sybil egymásra néztek
-És tudjátok kinek dolgozhatnak?
-Hát...Úgy 2 éve jött ide egy fickó,valami Josh,hogy kibérelné fél évre az infótermet és akkor minden délután ott lenne.De ezt sem a diri,sem az infó tanár nem engedélyezte-mondta Sybil
-Jó,de mire kellett neki az infó terem?
-Valami CD-ket akart megnézni amik a sulinak megvannak,de mivel nem engedték neki így diákokat kért meg,hogy hozzák el neki.És,hogy megbosszúlja a suliknak,mert nem csak ide nem engedték be-mondta Holly
-És,hogy bosszúlja meg?
-Úgy,hogy kalóz CD-vé változtatja őket
-Figyu csajok már becsöngettek-mondta aggódva Sybil
-Mi??Mi?? Mivan??
-Akkor húzzunk!!!-kiabáltam
-De nem lyukas van?-kérdezte Holly
-Nem,mert már megváltoztatták