10.rész
Mr.Reedburg aki az irdalom tanár jól lehordott minket,hogy késtünk,de miután elmondtuk mi történt elnézést kért,de mondta,hogy legközelebb ezzel indítsunk.Ahogy leültem egy üres helyre Justin mellé.Irodalom órán Shakspear Rómeó és Júliájáról volt szó.Amit félig-meddig kiolvastam,ezért hozzá tudta szólni az órához.Ahogy elnéztem csak én és egypár stréber akik folyton benyalnak a tanárnak Linda és Lewis,olvasta ki a könyvet.De észrevettem,hogy Bes Ronton egyre furcsább és furcsább.Nem mintha eddig nem lett volna az,de most felettébb az volt.Valamit firkálgatott egy csíkos lapra és erősen Justint nézte.
-Gyerekek,mielőtt elmennétek!-szólt Mr.Reedburg
Miss Andrews azt üzeni,hogy elmarad a matematika óra mivel rosszul érezte magát,pontosabban fájt a feje,ezért hazament
Mindenki kitörö örömmek fogadta a hírt.Miután megszólalt a csengő Bes odafuott Justinhoz és elkezdett vele kiabálni.Nem tudta kitalálni miről,mert nem értettem és nem is érdekelt.De ekkor odajött hozzám Sybil:
-Te jól vagy?Olyan sápadt vagy?-mondta aggódalmaskodva
-Nem vagyok rosszul,de igaz,hogy kicsit fáj a fejem
-Skacok nem segítenétek?-de ezt már nem ő,hanem Jade mondta
Elvesztettem a dzsekim!!
-Jó,jó...-mondta én
-Nem,nem jó!-mondta Jade
-Hol láttad utoljára?-kérdezte Sybil
-A színjátszónál
Odamentünk,de nem lett meg.Néztük néztük míg nem a tesiöltözőben hagyta.Jade ezután megköszönte,hogy segítettünk a keresésben.Mikor kiértem a suliból egyből előhalásztam a mobilomat a táskámból és Maggiet hívtam.Leadtam neki a drótot a mai napról
-De ez a Bes csaj,nem gondoltad,hogy nem plázacica csak ezzel álcázza magát?-kérdezte Maggie
-Nem tudom,de nekem is eszembe jutott már ez
De képzeld!A Rewingen ikrek kiszálltak a Odri klubjából
-De tök jó már!
-De amúgy te hol vagy?Nagyon rossz a vétel!!
-A parkba,a suliból jövök haza
-Dehát nem 6 órád van?
-De,de elmarad
Leteszem,majd még beszélünk!Szióka!
-Szióka!
Mikor hazaértem anyu is meglepődött,hogy hamarabb itthon vagyok.Anyu krumplifőzeléket csinált ebédre.
-Valami baj van picim?És tényleg mi volt a suliba?
-Nincs semmi.De az a jó,hogy találtam barátnőket sőt kettőt!! Az egyik neve Sybil,másik neve Holly
-Na látod ennek örülök!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése