2013. május 3., péntek

                                                                    4.rész
A tegnapi jó kis vacsora után megnéztünk még egy filmet,aztán tízkor lefeküdtünk.Reggel fél 7-kor keltünk,mert Mag apukája mondta,hogy elvisz minket a suliba.Reggel bacont ettünk,ami nagyon jól esett,mert este kicsit megéheztem.
-Milyen nap van?-kérdezte Maggie
-Csütörtök-válaszolt Mrs.Dorween
Lányok van egy jó hírem számotokra!Ma reggel telefonáltak az iskolából és mondták,hogy ma elmarad az utólsó 2 óra.
-Na és miért?-kérdeztem
-Valami ellenőrzés lesz,és óra közben folyton a termet néznék és ez zavarná az órát ezért inkább nem tartják meg azokat.
Maggie,kicsim neked mi az utólsó órád?
-Földrajz
-Hát neked Skylar?
-Nekem spanyol

-Anya,nem bánnád,ha a tanítás után elmennénk a Juiceba?
-Nem,de érjetek haza legkésőbb 3-ra,mert még a leckét is meg kell írnotok.
Én csak 5 után érek haza,apád pedig csak 6 óra után.
Mikor Mr.Dorween kitett minket a suli előtt arra gondoltam meg kéne szívatni az egyik plázacicát.Plázacicák névsora:
Odri McCratny
Amber Rewingen
Ashely Rewingen
Diana Smith
Mindenki utálta őket.Javasoltam ezt Maggienek és ő is benne volt.
-Mi lenne,hogy ha amikor a mosdóban sminkel direkt levernénk a púderüket,meg a szemhéjfestéküket?-javasolta Mag
-Aha ez jó de honnan tudjuk mikor mennek a be mosdóba,mivel más az órarendünk-kérdeztem
-Egyszerű.Ők minden szünetben ott sminkelnek
-Akkor asszem ezt megdumáltuk
Mi lenne ha a 3 óra utáni szünetben csinálnánk?
-Oké,nekem az jó
-Nekem is csak akkor nagyon gyorsan kell öltöznöm,mert második órám tesi
-Jó
De menjünk,mert nekem matek lesz Mrs.Alendoreval,és ha tőle kések.....
-Igaz is,menjünk!
Aztán óra után,siettem a kémialaborba,mert az a suli másik felében van és nekem az első órám meg fizika és fizika terem meg a suli keletei részében van,míg a kémia a nyugatiban
Aztán tesin futottunk meg kötelet másztunk.Az egyik csaj Missy rosszul lett én meg elkíértem az orvosiba.Utána,meg akkorát estem a tornaterem küszöbébe,hogy ki se lehet mondtani.Mondta az edzőnő,hogy már ne dekkolja a padon,hanem öltözzek át,mert már csak 10 perc van az órából.Hát hála az esésnek,ami igazából mű volt.Én öltöztem fel legelőbb és óra után siettem a földszinti mosdóhoz.Ott voltak.Maggie is meg a plázamajmok,akarom mondani cicák is.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése