2013. május 3., péntek

                                                                      3. rész


Miután megírtuk a fizika leckét,Maggie bekapcsolta a laptopját.Megakarta nézni az e-mail fiókját.De csöngettek.
-Ki lehet az?-kérdezte én
-Nem tudom mindjárt megkukkantom-válaszolt Mag
Maggiéknél nincs emelet.Igazából nálunk a padlás az "emelet".
-Amúgy hány szomszédotok van?-kíváncsiskodtam
-Hát jobb felől van egy fiatal házaspár,valami Betty és Benjamin él ott,aztán a baloldalon egy középkorú férfi a feleségével,Mr.Thomas Remond,és Mrs.Taylor Remond
Hát Mr.Remondt volt az!Valami difi volt a gépével és gondolta "kiérthet a géphez jobban,mint a kamaszok?!".Én értettem hozzá egy fikarcnyit meg Mag is.Bementünk hozzájuk.Hát már az ő szomszédjaik is ott sereglettek.Aztán Maggel akkorát röhögtünk,hogy majdnem hasra estünk!Csak a kétbalkezes Mrs.Remond kihúzott egy vezetéket!Hát igen....Ilyenkor szembesül azzal a kamasz,hogy az ilyen korosztály,a középkorúak csoportja egy rakás szerencsétlenség ha a gépről van szó,a tinik meg meg kenik-vágják az ilyesmit.Ez bizonyítja azt is,hogy a mi korosztályunk minden olyan dolgot tud amit nem kéne.És én itt most elsősorban a durvább oldalakra gondolok.Aztán Maggie felajánlotta az anyukájának,hogy ő főzi a vacsorát.Kérdeztem,hogy beszállhatok e .Mondta,hogy persze,mert egy kis segítség számára mindig jól jön.Betette a húst a sütőbe,addig csináltuk a köretet,meg az előételt,mert Dorweenék úgy szokták.Nekem ezzel semmi bajom nem volt.Míg ezzel bíbelődtünk-bajlódtunk addig a hús bent a volt a sütőben.És,mint a filmekben így egymásra néztünk és egyszerre mondtuk
-A hús!
Szaladtam gyorsan a sütőhöz,szerencsére nem lett semmi baj,csak a vártnál egy icipicit jobban megpirult.Aztán tálaltunk!Nagyon gusztán nézett ki,akár egy étteremben.Maggie örökölhette ezt a főzést,mert anyukája felszolgálógént dolgozik.És most Ő lett a hónap dolgozója.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése