2013. május 12., vasárnap

                                                                    8.rész
Azután még tévéztem 22.30-ig.Reggel félnyolckor keltem.Anyu omletet csinált reggelire,ehhez kellett a tojás.Bár én azt ki nem állhattam mot félig megettem.Nem szokásom reggel,de most kivételesen letusoltam.Aztán anyu meg apu odajött hozzám
-Édesem,ma anyáddal azt gondoltuk,hogy elmehenténk vásárolni
-De apu vasárnap van! Milyen üzlet van ilyenkor nyitva?
-Itt Seattleban vasárnap is nyitva vannak a boltok csak nem olyan sokáig!-fűzte hozzá anyu

-Klassz!

-Akkor mehetünk?-kérdezte tőlem apu
-Persze!

Beültünk a kocsiba és elindultunk a pláza felé.
-Szívem,biztosan erre kell menni?-kérdezte anya
-Amennyire csak tudom igen
Aztán már úgy 20 perc után már eléggé úgy tűnt,hogy eltévedtünk
-Te apa,ne haragudj,de szerintem mi eléggé csak rossz fele megyünk

Kavarogtunk,míg végül anyu le nem intett egy útépítőmunkást.

-Kérem!Megtudná mondtani pontosan merre van a pláza?
-Forduljon itt be jobbra!-válaszolta röhögve
Ahogy befordultunk tényleg ott volt.Csak éppenséggel parkoló nem volt.Apa mondta,hogy menjünk oda a bejárathoz ő addig keres egy helyet.Apu 10 percig keringett aztán csak talált szabad parkolót.Mikor bementünk egy órásia folyosó tárult elénk telis-tele üzletekkel.Anya látott nekem egy szép farmerdzsekit és azonnal meg is vette nekem.
-Nem lenne baj ha én bemennék ebbe a papírboltba?-kérdezte anya
-Nem-felelte apa

Mikor kijött javasolta,hogy ezen a szinten nézzek körbe egyedül és érjek vissza ehhez a padhoz 10.20-ra.Bementem egy cipőboltba ahol vettem egy zárt cipőt meg egy nyitottat.Plussz még egy Hupikék törpikés felsőt.Most az ilyen rajzfilmes pólók Mag szerint a vagányak.Pont 10.20-ra odamentem a padhoz.Apa és anya már ott volt.

-Mi szépet vettél kicsim?-kíváncsiskodott anya

-Hát két cipőt meg egy pólót.Amikor hazaértünk anya odadta az órarendemet amit az nap küldtek e-mailban a sulitól.Így néz ki:
Hétfő                      Kedd                                     Szerda         Csütörtök            Péntek

Matek                   Töri                                          Kémia         Irodalom-nyelvtan    Spanyol

Biosz                      Földrajz                                  Lyukas              Töri                          Biosz

Tesi                        Technika                                 Informatika   Biosz                          Rajz

Rajz                        Spanyol(ezt választottam)        Dráma        Fizika                          Földrajz

    Lyukas                    Matek                                        Irodalom          
Irodalom                  Lyukasóra                                  Háztartástan   
Matek                   Biosz                                                    Kémia                           

                              Irdalom-nyelvtan                                            
Ez ám a szemétség! Hétfőn kettő matek! De legalább itt van lyukasóra.Ezt Maggienak is elküldtem  és ő is csodálkozott ezen a dupla matekon meg a lyukasokon.Aztán hallottam,hogy a mobilom azt jelzi,hogy jött egy SMS-em.

Maggie:Szia!

Skylar:Hahó!

Hogy vagy?
M:Kösz meg vagyok.Hát te?

S:én is.Képzeld ma voltam anyuékkal vásárolni,vettem magamnak egy zárt meg egy nyitott cipőt és egy Hupikék törpikés pólót ami szerinted olyan menő
M:Az tök jó!Képzeld ma összeveszetem Valerivel
S:De miért?

M:Először is nem jött el a Juiceba pedig úgy volt,hogy 3-kor ott találkozunk.
Másodszor:Hallottam,hogy kibeszél az egyik barátnőjével.
S:Jaj Mag!
M:De nem vagyok szomorú!Mert te mindig itt leszel ha nem lóghatok veled!

S:Ez a beszéd!Jó tudni,hogy te azóta sem lettél más
M:Te se!
S:Annyira izgulok a holnap miatt!
M:Azt elhiszem!
Amúgy ott is spanyolt tanulsz?
S:Csak is!
Bocs mennem kell mert még meg kell írnom a házim
M:Minek?! Amúgy se jönnek rá ha nincs meg

S:Igaz is

De tényleg megyek,mert a szomszédék meghívtak,hogy vacsizzunk náluk

M:Szia!A holnapról meg részletes beszámolót!
S:Úgy lesz!

Amikor átmentünk Reedékhez vacsira nagyon jól szórakoztunk.Mondták,hogy a fiúk, kollégista.Jót beszélgettünk.És mondták ha bármi kell akkor csak szóljunk.Tényleg nagyon kedvesek
                                  Itt a póló amit kaptam.Lehet így kicsinek látszik,de igazából egy                                                              kicsit nagy is

                                        Itt pedig a cipő


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése