2013. július 15., hétfő

                                                       14.rész
Szerda reggel tök átlagos volt.Reggeli után miközben a suliba indultam megfordult a fejemben,hogy felhívom Maggiet,hogy kicsit dumcsizzak vele az út alatt.De aztán nem.Mikor beértem az osztály Sybil felugrott és odaszaladt hozzám.
-Hallotad?
-Mit?
-Hát azt,hogy Tifanny és Lewis összejöttek
-Hát az jó,Sybil,de óra után légyszi Holly gyertek oda a drámateremhez,valamit kérdezni akarok.Órán ahogy elnéztem Sybilnek csak azon járt az agya,hogy mit akarok neki mondani.
-Mikor kicsöngettek Sybil rohant a dráma teremhez Hollyval együtt.Leültünk az egyik kényelmes fotelbe.
-Na mit akartál Skylar?-kérdezte Sybil
-Figyu,csajok,tegnap láttam Best és Justin a parkban
-És?-kérdezte Holly
-És suliidőben...Kilenc óra volt
-Tényleg,nem voltak itt-emlékezett vissza Holly
-És tudjátok hol van a Ceesly?
-Igen,az 5. sugárút végén,ahol laktok.De miért?
-Csak úgy...Azt modnták,hogy valami Rosey nevű csaj ad nekik valami cuccot a Ceeslynél,szerintem valakinek dolgoznak
Holly és Sybil egymásra néztek
-És tudjátok kinek dolgozhatnak?
-Hát...Úgy 2 éve jött ide egy fickó,valami Josh,hogy kibérelné fél évre az infótermet és akkor minden délután ott lenne.De ezt sem a diri,sem az infó tanár nem engedélyezte-mondta Sybil
-Jó,de mire kellett neki az infó terem?
-Valami CD-ket akart megnézni amik a sulinak megvannak,de mivel nem engedték neki így diákokat kért meg,hogy hozzák el neki.És,hogy megbosszúlja a suliknak,mert nem csak ide nem engedték be-mondta Holly
-És,hogy bosszúlja meg?
-Úgy,hogy kalóz CD-vé változtatja őket
-Figyu csajok már becsöngettek-mondta aggódva Sybil
-Mi??Mi?? Mivan??
-Akkor húzzunk!!!-kiabáltam
-De nem lyukas van?-kérdezte Holly
-Nem,mert már megváltoztatták























































































































Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése