15.rész
Futottunk ezerrel az infó terem felé,bár már így is úgy is 10 percet késtünk.
-Miss Jobbson,Miss Ferly,Miss O'Cononor!Maguk meg hol a csudában késtek?-kérdezte a tanár
-Elnézést, mi csak eldumáltuk az időt-próbált menteni minket Holly
-Üljenek le!És azt mondanom sem kell,hogy pénteken büntetésben lesznek
Sybil és Holly a helyére futott majd Holly meglátta,hogy én még mindig ott állok,visszajött hozzám és a csuklómnál fogva egy üres helyre cibált.Órán a vírusirtással foglalkoztunk asszem,mert nem figyeltem,folyton csak Besen,Justinon és azon a netkalóz pasason járt az eszem.Óra után lyukas óra volt,mert ugye az infó van előbb és utána a lyukas.Rátértem újra a netkalóz pasas meg a Bes témára.
-Ne is foglalkozz velük,biztos valami baromság....-mondta Sybil
-Na jó,de...-mondtam
Láttam,hogy a csajokat különösebben nem izgatja a téma,ezért elhatároztam,hogy Besról meg a többiről csak Maggievel beszélek.Lyukas órában egy üres lapra firgálgattam,majd mikor vége lett gyorsan beletömte a táskámba a papírt.Nem kellett sehova menni,mivel mindenki a drámateremben tölti a lyukasóráját.A dráma óra nagyon érdekes volt!Egész végig valami béna szituációs játékot játszottunk,majd Ms.Jarott elkezdte mesélni a színház történetét.Mondanom sem kell,hogy mindenki unta,kivéve Hannah Smith-et,mert őt valamiért nagyon lekötötte.Irodalmom órán meg csak megbeszéltük,hogy mi lesz a kötelező olvasmány(mondjuk nem tudom erről miért október 5-én kell beszélni,de mindegy)Aztán háztartástanon megtanultunk palacsintát sütni.Kémián meg a tanár,Miss Logus egy kiselőadást tartott arról,hogy mit kell tenni ha tűz van...Utána haza indultam.A parkban leültem egy kicsit,mert éppen akkor jutott eszembe,hogy ma van a találkozó a Ceesly-nél.Elővettem egy Seattle térképet a táskámból(gőzöm sincs,hogy miért hordom magamnál.Megkerestem rajta a Ceesly.Nem messze tőlünk,úgy 1 utcányira.Mikor visszatettem a térképet meg akartam nézni a mobilomon,hogy mennyi az idő.Mikor bekapcsoltam,láttam,hogy jött egy új üzenet nem is olyan rég anyutól.
Előbb kell kezdenem az új munkahelyemen.Ma délutános vagyok.Az ebéd a hűtőben(sonkás tészta) csak meg kell melegíteni a mikróban.Délután 5-kor érek haza.
Puszi:Anya
Én erre simán válaszolt egy "okét".Mikor a házunkhoz értem ki akartam nyitni az ajtót,de nem sikerült,mert véletlenül a sulis szekrénykulcsommal akartam kinyitni.Gondoltam majd rakok rá egy kulcstartót.Miután megmelegítettem a kajámat megszólalt a vezetékestelefon.
-Halló!-szóltam bele a telefonba
-Halló,Maggie vagyok!
-Ó,szia Mag!
-Helló Skylar!Hogy vagy?
-Köszi jól,ma már voltam suliban és megtudtam milyen okból akar Bes,Justin és az a Rosey a Ceeslynél
-Na,mit?
-Azt,hogy állítólag van egy pasas aki valami CD-ket akart megnézni a suliba meg kibérelni az infótermet,de nem engedték és gyerekeket küld a CD-kért és kalóz tartalmat tesz a CD-re
-Mi??Egy netkalóz csávó?
-Ja..És amúgy most nem tesiztél
-Tényleg,nem is volt tesi!Infó volt helyette..Ahonnét elkéstünk
-Ú...És most büntiben leszel?
-Ja,pénteken
-És elmész ahhoz a Ceeslyhez?
-Igen
-De,Skylar!!!Agyon verhetnek vagy bármi
-Ó,nyugi Mag!Majd úgy teszek mintha vásárló lennék
-De vigyázz tényleg!
-Oké
-Amúgy mikor taliznak?
-6-kor,asszem Maggie
-Aha
-És mi van a suliban?
-Semmi,jött egy új csaj,valami Kylie Laweent
-És kedves?
-Nem mondhatni....
-Mert?
-Mert ma láttam,hogy fel akarja törni a szekrényemet,meg tesin el akarta venni a nyakláncom
-Jesszus!Egy tolvaj...
-Ja,az
-Vigyázz vele,Mag!
-Oké,de most mennem kell!Szia!
-Csáó!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése