16.rész
A telefon beszélgetés után elmosogattam magam után aztán felmentem a szobámba leckét írni.Nem sokáig tartott,mert fizikára gyorsan megtanultam az anyagot.3-kor végeztem is a tanulással,bár szerintem még sok is volt az az idő amennyit a fizikának szenteltem.Utána bekapcsoltam a laptopomat és felmetem a Twitterre megnézni,hogy írt ki valaki valami fontosat-e.Csak Maggie írt egy Tweet-et nekem,hogy hiányzom neki,meg ebben is leírta azt Kylie nevű tolvaj csajt.Aztán elkezdtem szörfölni,e-mailokat írtam az ismerőseimnek és amint beléptem az e-mailjeimet láttam,hogy gépfüggő nagynénéném(nem mintha én nem lennék gépkocka)írt öt e-mailt.Igen,Mandy nénikém eléggé érdeklődik irántam bár az e-mailokban folyton csak a suliről kérdez.Négy óra után kikapcsoltam a gépemet és lementen tv-t nézni.A K,mint Kardashiant néztem meg ment valami beverly hillsi valóságshow.Elrettentő,hogy valaki is jelentkezek ilyen műsorokban.Anyu szerint ezek már nem tudják értelmesen élni az életet.Gyorsan 5 óra lett és hazaért anyu.
-Szia kicsim!-köszönt anyu
-Helló anyu!Mi a szitu a munkahelyeden
-Semmi,ma nagy forgalom volt,de szerencsére holnap délelőttös leszek
-Aha,az szuper.Anyu,véletlenül nem kéne bevásárolni?Mert én most szívesen elmennék
-Hát kicsim,kéne egy kis tejet venni meg valami nassolni valót magadnak
-Oké!Majd úgy háromnegyed hat fele elmegyek,mert most még tudod tanulnom kell
-Rendben,kicsim,akkor ezt megbeszéltük
Felmentem a szobámba és írtam egy SMS-t Maggienek
Maggie!Elmegyek a Ceeslyhez,majd visszafele úton felhívlak és elmondom mi volt.
Skylar
Háromnegyed hat lett és én elindultam a Ceeslyhez.Az úton egy zebrán meg egy parkolón kellett átmenni.Mikor odaértem láttam Best és a kezében ahogy sejtettem egy lemezt,aztán ott volt Justin is akinek a kezében nem volt semmi.Aztán jött egy vöröses-szőkés hajú lány aki gyanítom,hogy Rosey lehetett.
-Na,meghoztátok a cuccot?-kérdezte a csaj
-Aha itt van-és ezzel Bes átadta neki a CD-t
-Én most megyek!-mondta Rosey és elhúzott
Utána Bes és Justin arra tartott amerre én álltam,úgyhogy gyorsan beszaladtam a boltba.Megvettem ami kellett és utána mielőtt kimentem volna körülnéztem,hogy esetleg,ha még ott van a "banda" nehogy meglássanak.De nem volt ott.De nekem ez az egész Ceesly környéke gyanús...Úgy kell elképzelni,hogy van egy bolt,mellette egy kis út ami gondolom egy utcába vezet be,és ott vannak árusok néha.És ha tovább megyünk ott van máris 1 panelház.Szóval ez a környék elég sötét meg gyanús is.Hazafelé felhívtam Maggiet és elmondtam neki a sztorit.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése